Lajmi i fundit..

www.futbolli.com

 Te nderuar vizitore te web-faqes sone ju njoftojme se shume shpejt do kalojme ne web-sajtin e ri i cili do kete domenin www.futbolli.com dhe do kete dizajn tjeter dhe risi te tjera. Ketu nuk do postohen lajme me pasi ky sajt ishte vetem nje projekt per me e pa se sa eshte interesimi i...

______________________________

Berisha ndahet me Hysin

  Futbollistit Elhami Berishës i ka humbur durimi dhe vendosi të ndahet me klubin e futbollit Hysi nga Merdari. Berisha i zhgënjyer vendosi të shkëput kontratën nga kjo skuadër me të cilën bëri emër dhe arriti rezultate të lakmueshme. “Ka qenë shumë vështirë për mua të marrë një vendim të...

Gjeraj e Isaja përfundimisht në Vëllaznim

 Skuadra e futbollit Vëllaznimi i Gjakovës, anëtare e Raiffeisen Superligës së Kosovës edhe zyrtarisht ka firmosur për gjashtë muaj me dy futbollistët e Ballkanit, Robert Gjerajn, mbrojtës mesfushor dhe Denis Isajën, sulmues. Kryetrajneri gjakovar, Ajet Shosholli, tha se përforcimet ishin të...

Ballkani ndal edhe Krushen..

  Skuadra Therandase K.F Ballkani i ka hyre seriozisht pregaditjes per stinorin pranveror dhe me organizim te mire tani kan arritur te bindin edhe Fitim Krushen qe te vazhdoje me ta dhe te respektoj kontraten. Kete lajm e ka bere te ditur drejtori i klubit z.Besim Kuqi i cili u shpreh se...

Prap probleme..

   Elhami Berisha, mesfushor ofensivë në KF Hysin nga Merdari, tash e dy ditë ka ndërprerë stërvitjet për shkak të mosmarrëveshjes me kryesinë e klubit. Berisha gjatë vjeshtës ka pasur telashe të mëdha më lëndimin e këmbës së djathtë dhe u desh t’i nënshtrohet operacionit në njërin...

Zhdrella ende në pritje

 Futbollisti më i mirë për vitin që lamë pas, kapiteni i skuadrës së Hysit, Mentor Zhdrella është ende në pritje të ofertës për të kaluar në futbollin evropian.Spekulimet e fundit ishin se Zhdrella është afër kalimit te skuadra elite e Sllovenisë, Maribor, mirëpo sipas vetë lojtarit një gjë e...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

___________________________________________

SELMANI KTHEHET NE FERIZAJ

 “Jam konsultuar me Agronin, por edhe me Naim Sojevën e Arsim Abazin. Agron Selmanin e emëruam trajner, sepse ai ka licencë të UEFA-s dhe është mirë i përgatitur për ta udhëheqë skuadrën tonë. Ndërsa Abazin dhe Sojevën i ftoj që të bëhen anëtarë të kryesisë”, deklaroi Bytyçi për Express. Ai...

Zhdrella: Hysi e synon titullin

 Kapiteni i skuadrës së Hysit, Mentor Zhdrella ka deklaruar se skuadra e tij synon titullin e kampiones. Mesfushori i talentuar beson se skuadra nga Merdara do të arrijë ketë sukses. “Jemi eliminuar nga Kupa, por tash me çdo kusht synojmë titullin. Besoj shumë se do të arrijmë këtë sukses,...

Drita e gateshme..

 Skuadra e Drites nga Gjilani eshte nje nga skuadrat e cila eshte duke u pregaditur maksimalisht qe te rikthehet ne Superlige.Ajo eshte lidere ne Ligen e Pare dhe kete miniafat kalimtar eshte perforcuar me 5 lojtar shume cilsor..Behet fjal per Florent Osmani, Mentor Idrizi e Zekeria...
1 | 2 >>

Komentet

♥ free chat www.supondo.com ♥

♥ Pamela 20 sexy ♥ | 07/03/2012

♥ yes a free chatroom under www.supondo.com This chat also works on android and iphone, ipad, kostenlos , gratis, chatten , social network ♥

pershendetje

xheku_llap | 30/01/2012

ju pergezoi per kit vebzaite shum e qilluar e ksai per ket klubeve si gjith mon kf HYSI kampion i dyfisht

tung

patriot | 22/01/2011

kf ballkanni do te mbijetoj edhe kete vit ne raifajsen superligen e kosoves

tony_kryeziu@hotmil.com

albaton | 18/01/2011

kf ballkani kampijon

Re: tony_kryeziu@hotmil.com

niti | 21/01/2011

eii cilet lojtar i kan marr nga junjorat ... po intereson ok FOCA BALLKAN

tung

endd | 17/01/2011

veq vazhdoni ..

Pershndetje

Iliros | 03/01/2011

Shum ide e mire..pergezime dhe vazhdoni keshtu..

New comment


Free Web Counter
Free Web Counter