Ballkani ndal edhe Krushen..

Ballkani ndal edhe Krushen..

  Skuadra Therandase K.F Ballkani i ka hyre seriozisht pregaditjes per stinorin pranveror dhe me organizim te mire tani kan arritur te bindin edhe Fitim Krushen qe te vazhdoje me ta dhe te respektoj kontraten.

Kete lajm e ka bere te ditur drejtori i klubit z.Besim Kuqi i cili u shpreh se eshte mjaft i kenaqur qe ka arritur te bind Krushen qe te vazhdoje me portokallinjte.
"Kemi arritur te bindim eshe Krushen qe te vazhdoj me ne edhe per gjashte muaj dhe gjithashtu jemi mjaft te kenaqur pasi qe dihet cilesite e lojtarit ne fjale." - u shpreh Kuqi

Lajmin e ka konfirmuar edhe vet lojtari dhe gjithashtu ai shpreson qe me kete organizim qe eshte ka behet ne skuader te arrihet caku,mbetja ne Superlige."Kam vazhduar me skuadren e Ballkanit edhe gjashte muaj te tjere dhe shpresoj se do besim ne lige me kete organizim qe eshte ka behet brenda klubit" - u shpreh Krusha.


Free Web Counter
Free Web Counter