Në shqyrtim te ofertave..

Në shqyrtim te ofertave..

  Sulmuesi prizrenas i cili se fundmi ishte pjese e skuadres se K.F Ballkani per web-sajtin tone shprehet se qe nga ndarja nga skuadra portokalli kishte disa oferta por ai eshte duke i shqyrtuar ato dhe pret  qe ne vitin 2011 te vendos se ciles skuader ti bashkohet.

Denisi nuk deshiron te tregoj me emra skuadrat  te cilat jane te interesuara per sherbimet e tij por ai thot se se ne vitin 2011 do jete pjese e ndonje skuadre e cila ia ploteson kushtet.

"Njeherit nuk ka asgje konkrete por pres qe vitin 2011 do i bashkohem ndonje skuadre e cila me ofron kushte te mira si financiar ashtu qe edhe te kem hapesire per loje.Kam oferta nga disa skuadra por ato jam duke i shqyrtuar dhe pres edhe per oferta tjera."- pohoi  vete lojtari ne fjale.

Po ashtu ai nuk harroi te uroj festen e vitit te ri te gjithe kolegeve dhe spordashesve e po ashtu edhe te gjithe shqiptareve ku do qe jane.
"Urime viti i ri 2011 te gjithe,futbollisteve,te gjithe sportdashesve e ne fund te gjithe shqiptareve ku do qe jane.Shpresoj qe ky vit te jete me i mire se te tjeret ne te gjitha aspektet." - ishin mketo fjalet e lojtarit.


Free Web Counter
Free Web Counter