K.F Flamurtari neser fillon stervitjet

K.F Flamurtari neser fillon stervitjet

  Skuadrave te cilave ia kan filluar pregaditjet per stinorin pranveror do tu bashkohet te shtunen edhe K.F Flamurtari nga Prishtina.

Trajneri Tortoshi pret qe ne takimin e neserm ti kete ne dispozicion te gjithe lojtaret te cilet jane pjese klubit duke llogaritur ketu edhe ne perforcimet e fundit.

Po ashtu ne kete stervitje do te kthehet edhe sulmuesi Arton Gashi i cili ishte i lenduar dhe ishte jashte fushes se gjelber per 4 muaj.
"Jam shumë i lumtur qe pas 4 muaj qendrimi jashte fushes se futbollit neser do ia filloj stervitjeve.Nga lendimi jam rikuperuar dhe shpresoj qe kete stinor te ndihmoj skuadren drejt synomeve qe kemi." - ishin keto fjalet e Gashit.
Me kthimin e Gashit dhe transferimin e Virtyt Hashanit sulmi i skuadres prishtinase do jete shume i rrezikeshem per te gjitha skuadrat kundershtare pasi dihet qe te dy keta sulmues jane te deshmuar ne Superligen e Koso


Free Web Counter
Free Web Counter