Cana: Ne pritje te ofertave

Cana: Ne pritje te ofertave

 Sulmuesi Edmond Cana i cili se fundmi ishte pjese e skuadres se Rahovecit per web- faqen tone tregon se ai eshte lojtar i lire dhe po ashtu eshte ne pritje te ofertave nga skuadra te ndryshme nga Koosova.

Ai po ashtu bene te ditur se ka disa oferta por qe eshte duke i shqyrtuar.

"Tani per tani jam lojtar i lire. Sezonin e kaluar luajta per skuadren e Rahovecit,qytet qe nga vij edhe une por u ndava me ta pasi nuk isha i kenaqur me kushtet.
Kam disa oferta nga skuadra Kosovare por per momentin nuk deshiroj ti tregoj emrat e tyre se nuk ka asgje konkrete." - shtoi ai.

Edmond Cana ndryshe njihet me nofken "Mondi" ne te kaluaren ishte pjese e disa skuadrave nga Kosova si: K.F Ballkani,K.F Vellzanimi,K.F Ulpiana etj si dhe per 6 muaj ishte pjese edhe e Shkendijes nga Tetova..


Free Web Counter
Free Web Counter