Trepca '89 me 3 perforcime..

Trepca '89 me 3 perforcime..

 Skuadra mitrovicase Trepca '89 pas emrimit ne detyren e kryetrajnerit te skuadres Gani Sejdiun,menjeher kan filluar edhe gjahun ne merkato.

Drejtori i skuadres Veton Qitaku  ka prezentuar edhe tre lojtare te rinje te cilet do t'i bartin ngjyrat e skuadres mitrovicase dhe ata jane:Besim Hyseni,Shpetim Fetahun dhe Seid Onbashin.

Trepca '89 pas perfundimit te stinorit vjeshtor ka ruajtur berthamen e skuadres dhe ne pikepyetje eshte vetem sulmuesi Berat Hyseni i cili po provohet ne skuadra jashte Kosoves. 


Free Web Counter
Free Web Counter