K.F Ballkani fillon pregaditjet me fryme te re..

K.F Ballkani fillon pregaditjet me fryme te re..

 Skuadra e Ballkanit me ne fund ka filluar pregaditjet per stinorin pranveror.

Te pranishem ne pregaditje nuk ishin dy futbollistet ferizajas Agron Istrefi dhe Mirsad Idrizi si dhe Getoar Jashari te cilet mungon me dijenine e klubit per shkaqe personale ndersa pjesa tjeter e lojtareve ishin te pranishem,e ne mesin e tyre vreheshin edhe ndryshimet pasi aty pothuajse e tere skuadra ishte ne moshe te re..


Free Web Counter
Free Web Counter