Atdhe Gashi - Mesfushor

Atdhe Gashi - Mesfushor

 Atdhe Gashi eshte edhe nje nga lojtaret i cili mund te llogaritet si lojtar i lire.
Ai ne sezonen vjeshtore ishte pjese e skuadres se Vllaznimit nga Gjakova ku me mjaft sukses e barti fanellen kuq e zi dhe numrin 10.
Gashi ndryshe njifet edhe si specialist i gjuajtjeve te lira dhe lojtar i cili kontribon mjaftf shume per skuadren.
Per momentin ai eshte uket pritur dhe duke i shqyrtuar ofertat te cilat vijne ne drejtim te tije pasi me klubin gjakovar i ka skaduar kontrata.


Free Web Counter
Free Web Counter