Arben Zhjeqi - Mbrojtes

Arben Zhjeqi - Mbrojtes

 Ish-lojtari i Besëlidhjes së Prishtinës, pastaj për shumë vite lojtar i Prishtinës dhe kapiten i saj me çka arriti afirmimin e plotë me disa trofe të fituar, njëri ndër qendërmbrojtësit më të mirë që ka pasur Kosova pas luftës.
Vitin e kaluar u shpall kampion me skuadren mitrovicase ,Trepca.
Deri ne fund te stinorit vjeshtor ishte pjese e skuadres se Trepces por pas perfundimit te stinorit vjeshtor ai ka shkeputur bashkepunimin me skuadren kampione.


Free Web Counter
Free Web Counter