Lajmi i fundit..

www.futbolli.com

 Te nderuar vizitore te web-faqes sone ju njoftojme se shume shpejt do kalojme ne web-sajtin e ri i cili do kete domenin www.futbolli.com dhe do kete dizajn tjeter dhe risi te tjera. Ketu nuk do postohen lajme me pasi ky sajt ishte vetem nje projekt per me e pa se sa eshte interesimi i qytetareve te Kosoves per tu informuar rreth futbollit...

___________________________________________

SELMANI KTHEHET NE FERIZAJ

 “Jam konsultuar me Agronin, por edhe me Naim Sojevën e Arsim Abazin. Agron Selmanin e emëruam trajner, sepse ai ka licencë të UEFA-s dhe është mirë i përgatitur për ta udhëheqë skuadrën tonë....

Zhdrella: Hysi e synon titullin

 Kapiteni i skuadrës së Hysit, Mentor Zhdrella ka deklaruar se skuadra e tij synon titullin e kampiones. Mesfushori i talentuar beson se skuadra nga Merdara do të arrijë ketë sukses. “Jemi...

Drita e gateshme..

 Skuadra e Drites nga Gjilani eshte nje nga skuadrat e cila eshte duke u pregaditur maksimalisht qe te rikthehet ne Superlige.Ajo eshte lidere ne Ligen e Pare dhe kete miniafat kalimtar eshte...
1 | 2 >>

_______________________________________________ 

  Raiffaisen Superliga e Kosoves

Nr. Logo Skuadra Nd Pt
 1.

Prishtina

17 39
 2. Hysi 17 33
 3.
Besa 17 26
 4.
Liria 17 26
 5.
Trepca 17 24
 6.
Trepca '89 17 22
 7.
Kek-u 17 22
 8.
Flamurtari 17 20
 9.
Drenica 17 19
10.
Vellaznimi 17 19
11.
Ballkani 17 16
12.
Ferizaj 17 13

 Free Web Counter
Free Web Counter